Ã–VRIGT / Vapen & Militaria / Knivar 5577245

nr 557 7245

Knivar

3 st, Ku´kris, Indien/Nepal, längd: 40-47

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 december 2008
kl 17:08:36